Vojta Růžička

Věk: 28.5
Bydliště: Ohrazenice

CVIČITEL
Hodiny: Florbal přípravka, Florbal dorostenci, Florbal dorostenci

FLORBAL
Pozice: obránce
Držení hole: levá

Závody

ZávodKategorie Umístění
Krajské kolo soutěže v zimním čtyřboji (švihadlo) (6. 2. 2016) Dorostenci a muži2. místo
Krajské kolo soutěže v zimním čtyřboji (6. 2. 2016) Dorostenci a muži1. místo
Atletický víceboj žactva (14. 5. 2014) Dorostenci a muži3. místo
Atletický víceboj žactvo - regionální kolo (15. 5. 2013) Dorostenci a muži2. místo
Krajské kolo soutěže v atletickém víceboji (27. 5. 2006) Starší žáci II16. místo
Regionální kolo soutěže v atletickém víceboji (17. 5. 2006) Starší žáci II2. místo
Regionální kolo soutěže v zimním čtyřboji (25. 2. 2006) Starší žáci II7. místo
Regionální kolo soutěže v atletickém víceboji (18. 5. 2005) Starší žáci II6. místo
Regionální kolo soutěže v zimním čtyřboji (19. 2. 2005) Starší žáci II6. místo
Regionální kolo soutěže v atletickém víceboji (12. 5. 2004) Starší žáci I9. místo


Florbal

Kategorie UmístěníHráči
Florbal Open Air 2013 dospělí (16. 6. 2013)
 Muži5. místoDavid Daniel, Martin Chmelík, Štěpán Melichar, Vojta Růžička, Kuba Schestag, Jan Šťastný
Florbal Open Air 2012 dospělí (10. 6. 2012)
 Muži8. místoMilan Bis, David Janák, Štěpán Melichar, David Novotný, Jan Růžička, Vojta Růžička, Jakub Súkeník, Radek Šendera
Florbalový turnaj - Hanušovice (14. 3. 2010)
 Muži9. místoJan Blahník, Pavel Hein, Stanislav Karela, Daniel Moravec, Jakub Plhal, Vojta Růžička, Petr Šimeček, Lukáš Voráček, Jaroslav Žáček
Jasmine cup 2010 (9. 1. 2010)
 -5. místoPavel Hein, Martin Jelínek, Daniel Moravec, Jakub Plhal, Vojta Růžička, Petr Šimeček, Jaroslav Žáček
O pohár OZP (6. 11. 2009)
 Muži7. místoJan Blahník, Pavel Hein, Martin Jelínek, Ondřej Langr, Daniel Moravec, Vojta Růžička, Petr Šimeček, Lukáš Voráček, Jaroslav Žáček
Jaroměř Open (13. 6. 2009)
 Muži7. místoMilan Bis, Lukáš Fajt, Martin Jelínek, David Novotný, Vojta Růžička, Ondřej Schwarz, Vít Stanislav, Daniel Synek, Adam Táborský, Jaroslav Žáček
Florbalový turnaj žáků, dorostenců a mužů (15. 3. 2009)
 Dorostenci a muži6. místoMilan Bis, Martin Jelínek, Ondřej Langr, Vojta Růžička, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Lukáš Voráček, Jaroslav Žáček
Jasmine Cup 2009 (17. 1. 2009)
 Muži6. místoMartin Jelínek, Vojta Růžička, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Jaroslav Žáček
O pohár OZP (8. 11. 2008)
 Dorostenci2. místoLukáš Friede, Tomáš Ilovský, Martin Jelínek, Jakub Ondráček, Jan Radimský, Vojta Růžička, Ondřej Schwarz, Jaroslav Žáček
 Muži5. místoMilan Bis, Lukáš Friede, Tomáš Ilovský, Martin Jelínek, Jakub Ondráček, Jan Radimský, Vojta Růžička, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Jaroslav Žáček
Florbalový turnaj dorostenců (8. 3. 2008)
 Dorostenci3. místoMilan Hernych, Martin Jelínek, Ondřej Langr, Jakub Ondráček, Jan Radimský, Vojta Růžička, Dan Seibert, Jaroslav Žáček
Jasmine Cup 2008 (19. 1. 2008)
 Dospělí4. místoJakub Friede, Milan Hernych, Martin Jelínek, Ondřej Langr, Daniel Moravec, Jakub Ondráček, Jan Radimský, Vojta Růžička, Josef Řehák, Dan Seibert, Ondřej Schwarz, Jakub Súkeník, Daniel Synek
Natalia cup 2007 (8. 12. 2007)
 Starší žáci4. místoOndřej Langr, Daniel Moravec, Jakub Ondráček, Vojta Růžička, Dan Seibert, Jaroslav Žáček
O pohár OZP (11. 11. 2007)
 Dorostenci2. místoMilan Hernych, Martin Jelínek, Ondřej Langr, Jakub Ondráček, Jan Radimský, Vojta Růžička, Dan Seibert, Jakub Súkeník, Jaroslav Žáček
Florbalový turnaj mužů, žen, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (10. 11. 2007)
 Dorostenci2. místoMilan Hernych, Martin Jelínek, Ondřej Langr, Jakub Ondráček, Jan Radimský, Vojta Růžička, Dan Seibert, Jakub Súkeník, Jaroslav Žáček
Open Air 2007 (12. 5. 2007)
 Muži7. místoMichala Butkajová, Milan Hernych, Martin Jelínek, Ondřej Langr, Daniel Moravec, Vojta Růžička, Jakub Súkeník
Regionální kolo ve florbalu dospělých, dorostu a žactva pro rok 2007 (28. 1. 2007)
 Žáci3. místoAdam Jošt, Ondřej Langr, David Novotný, Jakub Ondráček, Jan Radimský, Vojta Růžička, Daniel Synek, Jaroslav Žáček
Jasmine Cup 2007 (20. 1. 2007)
 Muži7. místoJakub Friede, Ondřej Langr, David Novotný, Jakub Ondráček, Pavel Podvolecký, Vojta Růžička, Ondřej Schwarz, Radek Šendera
Otevřený turnaj ve FLORBALU (14. 10. 2006)
 Starší žáci5. místoAdam Jošt, Ondřej Langr, Daniel Moravec, Jakub Ondráček, Jan Radimský, Vojta Růžička
Jasmine Cup 2006 (21. 1. 2006)
 Dospělí4. místoMichala Butkajová, Jakub Friede, Lukáš Friede, Ondřej Langr, David Novotný, Jan Radimský, Vojta Růžička, Jaroslav Žáček
Jasmine Cup 2005 (22. 1. 2005)
 Muži8. místoMichala Butkajová, Ondřej Langr, Jakub Ondráček, Jan Radimský, Vojta Růžička


Ringo

Kategorie UmístěníHráči
Vánoční turnaj smíšených družstev v RINGU (5. 12. 2009)
 Dospělí5. místoKamil Pipek, Táňa Pipková, Vojta Růžička
Otevřený turnaj v RINGU (19. 5. 2007)
 Dospělí5. místoMichala Butkajová, Ondřej Langr, Vojta Růžička
Vánoční turnaj smíšených družstev v RINGU (11. 12. 2004)
 Dospělí9. místoJakub Ondráček, Lucka Padyásková, Vojta Růžička, Hana Šulcová
 Děti1. místoJakub Ondráček, Lucka Padyásková, Vojta Růžička, Hana Šulcová


Den Sportu pro Všechny

Kategorie UmístěníHráči
Den sportu pro všechny (13. 5. 2012)
 -4. místoJirka Barbořík, Milan Bis, Silva Panchártková, Vojta Růžička
DEN SPORTU PRO VŠECHNY (20. 5. 2007)
 -9. místoOndřej Langr, Vojta Růžička